Altair EB-200 Bluetooth Base Station (Altair EB-200)

Toplam Stok Adedi : 1

Altair EB-200 Bluetooth Base Station

 

Altair E-200 kablo tabanlı dahili haberleşme sistemleriyle uyumlu yeni EB-200 baz istasyonunu tanıttı. Piyasadaki bu yeni, cihazların intercom hatlarına bağlanmasına izin verir. Bağlantı ve işlem beltpack bant ile aynıdır, sadece hatlara bağlanır ve gider. Mikrofon seviyesi ve kulak seviyesi, geniş bir cihaz yelpazesinin çalışmasını karşılamak için bağımsız olarak ayarlanabilir. Eşleştirme, sadece bir düğmeye basılarak kolayca ayarlanabilir. Uygulamalar arasında kablolu bir beltpack ve kulaklık seti, cep telefonu görüşmelerinden telefon arabirimi, küçük kablosuz intercom sistemleri ve diğerlerinin yanı sıra kablosuz iletişim de yer alıyor.

 

Altair EB-200 Bluetooth Base Station

 

Sistemin çalışma aralığı, kullanılan kulaklık cihazına veya seçilen güç sınıfına bağlıdır. En iyi performansı elde etmek için, sınıf 1 cihazların kullanılmasını tavsiye ediyoruz ve bu sayede 60 ila 100 metrelik bir görüş açısı sağlıyoruz. Standart düşük maliyetli kulaklıklar, sınıf 2 cihazlar kullanıldığında, aralık 10 metreye düşürülecektir. Ancak bu teknik büro operatörlerinde ameliyathane gibi yakın iletişim için yeterli olacaktır. Sistemin bir diğer avantajı, cep telefonunuzdan aynı kulaklığa harici bir çağrı alma özgürlüğüdür.

 

Altair EB-200 Bluetooth Base Station

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Altair EB-200 Bluetooth Base Station Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.