Audio Technica AT-LP1240-USB Stereo Pikap (AT-LP1240-USB)

Toplam Stok Adedi : 6

Audio Technica AT-LP1240-USB Stereo Pikap 

 

Plaklarınızı Raflardan Çıkarın Nostalljiyle Keyifli Saatler Yaşayın.  AT-LP1240-USB Professional DJ direct-drive turntable (USB & Analog)Bu süper üretilmiş profesyonel kalite DJ pikapı özellikle gece klüplerinde, turlarda ve mobil uygulamalardaDJ’ler düşünülerek tasarlanmıştır. Aynı zamanda müzikseverler tarafından evde kullanıma da uygundur. Zarif,elegan parlak-siyah ve gümüş tasarımı her stereo müzik veya medya sistemine mükemmel uyumluluk sağlarken dahili anahtarlanabilir preamplifikatörü geniş yelpazedeki bir çok receiver, aktif hoparlör ve diğer A/V bileşenleri kullanılabilmesine imkan tanır.Ek bir özellik olarak USB arayüzü sayesinde bilgisayara kolay bağlantı sağlarken,plaklarınızı dijital ortama rahatlıkla aktarabilmenize imkan sunar.

 

Audio Technica AT-LP1240-USB Stereo Pikap

 

Ayrıcalıklı müzik reprdüksiyonunu profesyonelliğin getireceği en zorlu koşullarda dahi sunmak için üretilenAT-LP1240-USB, 33/45/78 RPM hızlarda bile dalgalanmasız hız sabitliğini, ileri/geri çalma özelliklerini ve sessizliğigüçlü 16-kutup, 3 faz direct-drive bir motorla sağlamaktadır.Pikap S-şekilli bir ton koluyla  ayarlanabilir.takipgücüne(counterweight) ve anti-skate ayarıyla birlikte ayrılabilir universal kartuş başlığına sahiptir. Ek olarak DJ dostu olarak tanımlanabilecek özellikleri arasında baskı kalıp aluminyum tabla ile stroboskopik hız noktalarına, aydınlatmalı hız işaretçesine, start/stop tuşuna, sökülebilir iğne hedef ışığına ve taşıma esnasında kolu kilitleyebileceğiniz bir mekanizma ile hidrolik damperli kol kaldıracına sahiptir. Pikap ile birlikte PC ve Mac uyumlu Audacity yazılımı plaklarınızı MP3, WAV veya diğer dijital ses formatlarına dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

NOT:  Kutuda pikap iğnesi bulunmamaktadır. İstediğiniz herhangi bir ½ montajlı uluslar arası kartuşu takabilirsiniz.  

 

Audio Technica AT-LP1240-USB Stereo Pikap

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Audio Technica AT-LP1240-USB Stereo Pikap Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.