BeatBuddy Singular Sound Efekt Pedal (BeatBuddy Singular Sound)

Marka : BeatBuddy
Toplam Stok Adedi : 2

BeatBuddy Singular Sound Efekt Pedal 

 

Son on yılın en çok ödül alan müzik aletidir. 10+ Eşsiz davul seti,  değiştirilebilir 200 adet şarkı, 10 farklı davul kitleri, farklı stil ve eklentileriyle müzik altyapınız için mükemmel bir cihazdır. Müzikleriniz için intro kayıtlarınızı da yapabilirsiniz. Stereo giriş, stereo çıkış , kulaklık çıkışı, mini USB ve dahili Max 32GB hafıza kartı girişi bulunmaktadır. Müsizyenler artık yanınızda bir sürü cihaz ekipman taşıma derdiniz bu cihazla bitiyor. Bu cihazla altyapınızda gereken tüm müzik aletlerini kayıt ortamında kayıtlarınızı yapabilir ve tek başınıza bir orkestra olabilirsiniz. Ritmin Tam Kontrolünü Yapabilirsiniz.Ritmin tam kontrolü yapabilirsiniz. Hiçbir programlama gerektirmez. 3 milyon şarkı üzerinde ekleme yapabilirsiniz. BeatBuddy tam canlı kontrol ile vurgu hit, dolguları, geçişler ve outros eklemenize izin verir. BeatBuddy, performans gösterilerinizi canlı olarak sergilerken vuruş üzerinde tam kontrol sağlayan bir pedaldır. Sizinle Birlikte Hareket Eden Profesyonel Davulcu Gibidir.

 

BeatBuddy Singular Sound Efekt Pedal


Dolayısıyla enstrümanınızı çalarken, davul üzerinde de kontrole sahip olursunuz. Davul kalıplarını duyduğunuzda ve canlı kontrol etmeye başladığınızda, gerçekten sizinle birlikte hareket eden profesyonel davulcu gibidir. BeatBuddy'inizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Ayrı iki performans tam olarak aynı değildir ve kontroller daha kolay olamazdı. Canlı elle gitar kontrolü yapabilirsiniz. Gitar, piyano, armonika veya herhangi bir elektrikli veya akustik enstrüman ile kullabilirsiniz. Beatbuddy kullanırken sanki aklınızı okuyan bir davulcu varmış gibi hissedersiniz. Beatbuddy Bazı Davulculara Göre Daha Profesyonel Ses Çıkartıyor. Bass müzisyen dergisininde dediği gibi " Beatbuddy bazı davulculara göre daha profesyonel ses çıkartıyor”. Her gitaristin yanında olması gereken inanılmaz bir müzik aletidir. Stüdyo (PC / Mac), kendi dosyalarınızı veya topluluğumuz tarafından paylaşılan eserleri kullanarak yeni şarkılar oluşturmayı kolaylaştırır. Şarkın için doğru ritmi bulamıyor musun? Başkalarının yarattığı davul modellerini kolayca yeniden düzenleyin. Türleri, tarzı, enerji seviyesini veya başka herhangi bir anahtar kelimeyi daraltarak ritmi arayın, binlerce sonuç görürsünüz.

 

BeatBuddy Singular Sound Efekt Pedal

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

BeatBuddy Singular Sound Efekt Pedal Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.