Behringer Autocom Pro XL MDX1600 Compressor Limiter (Behringer Autocom Pro XL MDX1600)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 1
Barkod : 0 689076 111416

Behringer Autocom Pro XL MDX1600 Compressor Limiter

 

Limiterler aslında adından da anlaşıldığı gibi ses sinyallerini limitleyici yani sınırlayıcı analog dijital yada yazılımsal olarak geliştirilmiş bir çeşit ses kontrol üniteleridir. Compressor içinde basları inceltip tizleri arttırıyor diyebiliriz en basit tanım olarak fazlalık olan sesleri traslar düşükleri güçlendirir. Referans sınıfı MDX1600, mono veya stereo sinyalleri yüksek frekans kaybı olmadan sıkıştırmak için ideal olan muhteşem çift kanallı genişletici / kapı / kompresör / peak sınırlayıcıdır. Ses ve enerjinin arttırılması; Ve son derece yüksek sinyal zirvelerini sınırlandırmak veya yumuşatmak içindir. Buna ek olarak, MDX1600, entegre bir dinamik arttırıcı, De-Esser ve düşük kontur filtre özelliklerine sahiptir ve böylece en iyi sinyal zenginleştirmesini sağlar. Basitçe söylemek gerekirse, MDX1600, vokal veya enstrümanlarınız için şaşırtıcı şeyler yapabilirsiniz. Stüdyo kalitesinde dinamik işleme için neredeyse her şeyi sağlar. İşte MDX1600'ün seçkin yeteneklerinden sadece birkaçı şöyledir. Değiştirilebilir IKA (Etkileşimli Diz Uyarlama), hem sert hem de yumuşak diz sıkıştırmanın tüm avantajlarını birleştirerek programa uyarlanabilir sıkıştırma sağlar. Geliştirici, genel ses seviyesini yükseltmeden bas, netlik ve ayrıntı için bas, orta ve yüksek çıkışlarını seçilebilir frekanslarda vurgulamanızı sağlar. IGC (Etkileşimli Kazanç Kontrolü), sinyal zirveleri karşı güvenilir, duyulamaz koruma için kırpıcı ve program sınırlayıcıyı birleştirir. De-Esser, vokallerde, davul genel giderlerinde, tellerde vs. yüksek orta frekansın pürüzsüzlüğünü artırmak için sıklıkla kullanılan doğal ses tonunu koruyarak vokal mikrofonda sancı duyarlılığı azaltmak için "olması gereken" bir araçtır. Yan Zincir, spesifik frekansları azaltmak için grafik / parametrik EQ eklenmesine izin verir. Sık sık kompresyonu tetiklemek için bir dahili veya harici sinyal kullanarak "sıkıştırmak" için kullanılır veya işlenmekte olan sinyalin kapısıdır.Çift stereo, her iki kanalı birbirine bağlar; böylece Kanal 1 kadranları ve anahtarları her iki kanalda dinamik kontrolü sağlar (gerçek stereo işleme).

 

Behringer Autocom Pro XL MDX1600 Compressor Limiter

 

MDX1600, Giriş / Çıkış seviyesi ve kazanç azaltma, değiştirilebilir +4 dBu veya -10 dBV çalışma seviyesi, Yan Zincir I / O ve servo dengeli XLR ve ¼ "Girişler ve çıkışlar için inanılmaz hassas 12 segmentli LED metre sunar. Hepsinden öte, AUTOCOM PRO-XL MDX1600 yalnızca tek bir raf alanına sahiptir. İnanılmaz MDX1600, dinamiklerinizin efendisi olmanız için ideal bir çözümdür. Esnek yönlendirme seçenekleriyle, isteyebileceğiniz tüm G / Ç ve diğer profesyonel özelliklerden biride MDX1600, canlı şovlarınız için olağanüstü bir araçtır. Stüdyosunuz için kesinlikle bir "olmazsa olmaz" bir araçtır. 

 

Behringer Autocom Pro XL MDX1600 Compressor Limiter

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Autocom Pro XL MDX1600 Compressor Limiter Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.