Behringer B-1 Condenser Stüdyo Mikrofon (Behringer B-1)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 5
Barkod : 0 705105 160184

Behringer B-1 Condenser Stüdyo Mikrofon

 

Eşsiz ses kalitesi için profesyonel 1 inç altın püskürtmeli, geniş diyaframlı kondenser mikrofon. Stüdyo ve canlı uygulamalar için ana ve destek mikrofon olarak ideal akustik aletler ve havai yükler için mükemmeldir. Seçkin ses kaynağı ayırımı ve geribildirim reddi için kardiyot alıcı paterni vardır. Şoka dirençli altın püskürtülmüş büyük diyaframlı kapsül bulunan basınç düşürücü transdüserdir.  Geçilebilir düşük frekanslı devreden çıkarma ve -10 dB giriş zayıflama. Ultra düşük gürültü transformatör süz FET girişi, düşük frekans bozulmasını ortadan kaldırır. Nikel kaplamalı pirinç gövde ile son derece dayanıklı yapıdadır. Mükemmel sinyal iletimi için altın kaplama 3 pinli XLR çıkış konnektörlüdür. Ağır hizmet tipi süspansiyon, ön cam ve alüminyum taşıma kutusu dahildir. Tek diyaframlı B-1 mikrofon, bir ev kayıt meraklısı hayali gerçek oluyor! Bu profesyonel kalitede kondenser mikrofon, inanılmaz bir gerçekçilik, hassasiyet ve doğruluk ile seslerinizi yakalamak için tasarlanmıştır. Seçilebilir pikap desenleri (kardioid, omni ve sekiz sekizli), frekans filtreleri ve giriş pedleri ile B-1 mikrofonu, herhangi bir kayıt senaryosu için mükemmel bir seçimdir - mesafeye gidecek kadar dayanıklıdır! Şık alüminyum kasaya ağır hizmet tipi bir süspansiyon aparatı ve ön cam dahil edildiğinde, B-1 sadece stüdyosunuzun ihtiyaç duyacağı tek mikrofon olabilir.  Kondenser mikrofonları, vokalleri ve akustik enstrümanları yakalamak için ideal bir seçimdir. Bunlar kayıt stüdyolarında ve radyo istasyonlarında kullanılan birincil mikrofon türüdür. B-1 mikrofonu, daha geniş ve düz frekans tepkisi nedeniyle çoğu dinamik mikrofona kıyasla çok daha ayrıntılı bir şekilde yakalama yeteneğine sahiptir. Kondenser ve dinamik mikroişler arasındaki bir diğer fark, çalışma için fantom gücü (+48 V) gerektiren aktif devreleri içeriyor olmasıdır. Fantom gücüyle donatılmış BEHRINGER XENYX mikser kullanarak B-1'nize güç sağlayabilir. Ayrıca en yeni XENYX mikrofon preamp'larımızdan yararlanabilirsiniz. 

 

Behringer B-1 Condenser Stüdyo Mikrofon

 

B-1 kondansatörlü mikrofon, gerçekte bantla (veya bit olarak) duyduğunuz şeyleri elde etmek için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir yöntemdir. Basınç derecesi dönüştürücüleri ve şoka dayanıklı 1.0 inç altın püskürtmeli çift diyaframlı kapsüller sayesinde B-1 mikrofonu, mükemmel geçici yanıt veren açık, şeffaf bir ses ve 20 Hz - 20 kHz'lik cetvel düz frekans tepkisi sunar. B-1'in üç seçilebilir pikap paterni vardır: her yönden ses yakalamak için omni, aksiyal sesi reddetmek için kaynak sinyalinizi almak için kardioid ve doğrudan doğruya olanı toplamak için sekiz sekiz mikrofon diyaframının önünde ve arkasında - yanlardaki kanamaların ortadan kaldırılması. B-1, olağanüstü dönüştürücüler ve altın kaplamalı XLR çıkışları sayesinde, en yüksek şeffaflık ile ses geçirmez iletim vaadinde bulunur. B-1 ayrıca bozulma olmadan yüksek sesli sinyal kaynaklarını yakalamak için değiştirilebilir bir -10 dB zayıflatıcı ve ultra düşük frekansları ayarlamak için düşük kesimli bir filtrelere sahiptir. B-1 kondansatörlü mikrofon, uzun yıllar stüdyo mikrofonunuz olacak şekilde tasarlanmıştır.  Sert, dökme metal gövde, tüm bu gece yarısı kayıt maratonlarının sertliklerine dayanabilir - birlikte verilen taşıma çantası, B-1'inizin her zaman emniyetli ve stil sahibi olmasını sağlar. Canlı ve kayıt uygulamaları için mükemmel bir seçim olan stüdyo dereceli B-1 kondenser mikrofonu, diğer kayıt şartlarını güvence altına almak için yeterli parayı bırakacak bir fiyata satılmaktadır. İnanılmaz B-1 modelini bir yanındaki bir bayi ile kontrol edin. 

 

Behringer B-1 Condenser Stüdyo Mikrofon

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer B-1 Condenser Stüdyo Mikrofon Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.