Behringer BCR2000 USB Midi Kontrol Aleti (Behringer BCR2000)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 1
Barkod : 0 736211 578747

Behringer BCR2000 USB Midi Kontrol Aleti

 

B-CONTROL BCR2000 USB / MIDI Denetleyicisi, günümüz ses yazılımının sınırsız çok yönlülüğünü gerçek handson kontrolleri ile birleştiriyor.BCR2000 ile gerçek yüksek çözünürlüklü enkoderi, Cubase, Cakewalk, Logic Audio, Ableton ve daha pek çok popüler DAW (Dijital Ses İş İstasyonu) bilgisayarınızdaki sanal programları kontrol etmek için idealdir. Sinth, mikser, efektler veya sinyal işlemcinizi gerçek kontrollerle kontrol edebilirsiniz. BCR2000'i, mouse ile yapılması için tasarlanmamış sayısız görevleri gerçekleştirmenize yardımcı olmak ve ayarlamak için şaşırtıcı derecede kolaydır. B-CONTROL BCR2000, sanal mikserleriniz, synth'ler ve örnekleyicilerin ultra-kolay kontrolü için 32 adet süper soğutma döngüsü enkoderi vardır. Ancak bu küçük cihzın USB / MIDI'e hayran bırakacak çok daha fazla özelliği var. 

 

Behringer BCR2000 USB Midi Kontrol Aleti

 

Tam MIDI Giriş / Çıkış / Tarama kapasitesi ve 32 adet sonsuz döner kodlayıcı, her biri 15 unsurlu LED göstergesi ulunur. Bu enkoderlerden sekizi, sonsuz bir dizi fonksiyonu seçmenize, ayarlamanıza ve kontrol etmenize olanak tanıyan özel bas çek fonksiyonuna sahiptir. En sık kullandığınız işlevlere özel bir düğme veya düğme atayın ve mouse dokunmadan düzenlemeler yapın. Ön panel ayarlarını yalnızca bir düğmeyi çevirerek düzeltin. Sanki bilgisayarınızın ekranındaki her kontrol için gerçek düğmelere sahip olmak gibi bir şey. Hepsinden önemlisi, daha önce hiç düşünmediğiniz MIDI'lerle yapabileceğiniz şeyler keşfedeceksiniz. B-CONTROL cihazınızı USB aracılığıyla bilgisayarınıza bağlayın. Farenizi kullanmadan MIDI / ses sıralayıcıları, yazılım karıştırıcıları veya sanal düğmeler ve fader'lar içeren eklentileri atayın ve kolayca kontrol edin. Daha az zaman harcayıp müziğinizden daha fazla keyif alacaksınız. 

 

Behringer BCR2000 USB Midi Kontrol Aleti

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer BCR2000 USB Midi Kontrol Aleti Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.