Behringer BEAT800 Ultra Compact Dual Beat Counter (Behringer BEAT800)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 4
Barkod : 4 033653 030427

Behringer BEAT800 Ultra Compact Dual Beat Counter

 

Bu ultra kompakt çift vurumlu sayıcıya / fono preamp'a her zaman güvenebilirsiniz.Tempo Fark İndikatörü ile iki akıllı BPM sayaçını paketler, ayrıca Beat Assist ve Sync Lock işlevlerine sahiptir.Buna ek olarak, pikapları yerleştirmek için 2 gelişmiş state-of-the-art phono preamp, hassas seviye göstergesi ve aydınlatılmış anahtarlar için doğru 6 haneli bir LED girişi metre dahil ettik.Ultra düşük gürültülü ses işlemsel yükselteçleri mükemmel ses performansı sunar.Buna ek olarak, ultra kompakt bir sinyal işleme çözümü yaratmak için tüm MINI Serisi modelleri üst üste istiflenebilir.

 

Behringer BEAT800 Ultra Compact Dual Beat Counter

 

Stüdyo ve sahne uygulamaları için ultra kompakt 9.5 "çift vuruşlu sayaç / fono preamp. Tempo Fark İndikatörü ile akıllı çift BPM sayaçları. Ultra Esnek Beat Assist ve Eşitleme Kilidi işlevleri. Pikaplar, CD çalarlar vb. Sağlamak için hat girişi olan 2 state-of-the-art fono preamp. Hassas seviye göstergesi için doğru 6 segmentli LED giriş sayaçları. Uzun süreli güvenilirlik için yüksek kaliteli aydınlatılmış anahtarlar. Ultra düşük gürültülü ses operasyonel amplifikatörleri üstün ses performansı sunar. Tüm Mini Serisi modelleri, ultra kompakt bir sinyal işlemci çözümü oluşturmak için birbirinin üzerine yerleştirilebilir. Yüksek kaliteli bileşenler ve olağanüstü sağlam yapılar uzun ömür sağlar.

 

Behringer BEAT800 Ultra Compact Dual Beat Counter

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer BEAT800 Ultra Compact Dual Beat Counter Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.