Behringer C-1 Stüdyo Kondansatör Mikrofon (Behringer C-1)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 28
Barkod : 0 689076 149112

Behringer C-1 Stüdyo Kondansatör Mikrofon

 

C-1 mikrofonla, bir ev ses kayıt meraklısının hayali gerçek oluyor. Bu profesyonel kalitede kondenser mikrofon, inanılmaz bir gerçekçilik, hassasiyet ve doğruluk ile seslerinizi yakalamak için tasarlanmıştır. Mükemmel ses kaynağı ayırımı ve geri besleme reddini için C-1'in mükemmel kardioid alma paterni ile, bu ultra düşük gürültü mikrofonları, herhangi bir kayıt senaryosu için mükemmel bir seçimdir. Uzak mesafeye gidecek kadar dayanıklıdır. Şık taşıma kutusunda bulunan kullanışlı bir döner ayak aparatı ile C-1, stüdyonuzun ihtiyaç duyduğu tek mikrofon olabilir. C-1 mikrofon, duyduğunuz şeyi bantta (veya bit olarak) elde etmek için uygun fiyatlı, yüksek kaliteli bir mikrofondur. Basınç gradiyen dönüştürücü ve şoka dayanıklı büyük diyafram kapsülü sayesinde C-1, mükemmel geçici yanıtlı açık, şeffaf bir ses verir. Mükemmel bir kardiyoit (kalp şeklindeki) pikap desenine sahip olan C-1, aksi halde kusursuz bir kaydı yok edebilecek eksensel sesleri reddetmek için kaynak sinyalinizi toplar. C-1 gerçekten şeffaflıkla, gürültüyüz bir iletim vaadinde bulunuyor. Mikrofonun fantom gücünü ne zaman aldığını, denklemin dışına çıktığını gösteren bir LED içeriyor.

 

Behringer C-1 Stüdyo Kondansatör Mikrofon

 

C-1 mikrofon, gelecek yıllar için kondenser mikrofonlarına dönüşecek şekilde tasarlanmıştır. Sert, dökme metal gövde, bu gece yarısı kayıt maratonlarının tüm zorluklarına dayanabilir. Birlikte verilen taşıma çantası daima güvenli tarzda seyahat etmenizi sağlar. Stüdyo C-1  kondansatörlü mikrofon, hem canlı hem de stüdyo uygulamaları için mükemmel bir seçimdir ve diğer kayıt şartlarını güvence altına almak için yeterli parayı bırakacak bir fiyata sunmaktadır. İnanılmaz C-1’le bir an önce tanışın.  Kondenser mikrofonlar, vokalleri ve akustik enstrümanları yakalamak için ideal bir seçimdir. Bunlar kayıt stüdyolarında ve radyo istasyonlarında kullanılan birincil mikrofon türüdür. C-1 mikrofonları, daha geniş, daha düz frekans tepkisi nedeniyle çoğu dinamik mikrofona kıyasla çok daha fazla detay yakalayabilir. Kondenser ve dinamik mikroişler arasındaki bir diğer fark, çalışma için fantom güç (+48 V) gerektiren aktif devre içeriyor olmasıdır. Fantom gücüyle donatılmış BEHRINGER XENYX mikseri ile C-1'nize güç sağlayabilir, ayrıca en yeni XENYX mikrofon preamp'larımızdan yararlanabilirsiniz. 

 

Behringer C-1 Stüdyo Kondansatör Mikrofon

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer C-1 Stüdyo Kondansatör Mikrofon Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.