Behringer C-1U USB Condenser Mikrofon (Behringer C1U USB)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 23
Barkod : 0 689076 149310

Behringer C-1U USB Condenser Mikrofon

 

Behringer C1-U USB girişli kondansatör mikrofon ile dijital evde kayıt ya da podcasting tutkunlarının hayali gerçek oluyor. Bilgisayarınıza takın ve kayıt işlemine başlayın. Bu profesyonel kalitedeki kondansatörlü mikrofon, BEHRINGER C-1 mikrofonuyla aynı özelliktedir. Dahili bir USB arayüzü vardır, minimum hazırlık ve ekipmanla her zamankinden daha hızlı kayıt yapmaya hazır olabilirsiniz.  Kayıt stüdyolarında ve radyo istasyonlarında kullanılan birincil mikrofon tipi olan kondenser mikrofonları, vokalleri ve akustik enstrümanları yakalamak için ideal bir seçimdir. Dinamik bir mikrofonun aksine, bir kondenser mikrofonu, yalnızca odanın önünde olanları yakalamak yerine, bir oda gibi bir ortamdan ses toplayabilir. Daha geniş, esnek frekans tepkisi ile çok daha fazla detay yakalayabilir. C1-U, gerekli gücü doğrudan bilgisayarınızın USB girişinden çıkaran dahili bir USB arabirimine sahiptir ve özel bir sürücü gerektirmez. Takın ve başyapıtınızı kaydetmeye başlayın! Müthiş Ses Daha Kolay Gelir mi? Kısa cevap hayır. Çoğu diğer USB mikrofonlarının aksine, C-1U'yu kutudan çıkarmadan kullanmaya başlamak için ek sürücüler indirmenize gerek kalmaz; hatta Vista ile bile çalışır! Ayrıca kayıt için Audacity, düzenleme ve çoklu çekim için Kristal Audio Engine, Podifi er yükleme yazılımı ve PodNova indirme yazılımı ile kapsamlı bir yazılım paketi alırsınız. Mikrofonu bilgisayarınıza veya Mac'inize bağlayın. Audacity yükleyin ve kayıtlarınızı sabit sürücünüze kaydedin.

 

Behringer C-1U USB Condenser Mikrofon

 

Kardiyot alıcı paterni eşsiz ses kaynağı ayrımı ve geri besleme reddini sağlar. C-1U'nun ultra düşük gürültülü, trafo içermeyen FET giriş devresi, 40 Hz'den 20 kHz'e kadar frekans tepkisi cetveli ile aşırı dinamikleri 136 dB'ye kadar sürebilir. Kullandığınız dinamik mikrofonlardan çok daha iyi ses kalitesi verir. Herhangi bir yeni sürücü indirmeniz gerekmez ve Windows XP / Vista ve Mac ile mükemmel uyumludur. Döner stand askısı ve taşıma çantası dahildir. Verilen yazılımını yükleyin; yükledikten sonra kayıtlarınızı düzenleyebilir veya parçaları ekleyebilirsiniz.

 

Behringer C-1U USB Condenser Mikrofon

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer C-1U USB Condenser Mikrofon Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.