Behringer CMD STUDIO 4A DJ Kontrol (Behringer CMD STUDIO 4A)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 4
Barkod : 4 033653 140348

Behringer CMD STUDIO 4A DJ Kontrol

 

Kompakt ve ultra taşınabilir CMD STUDIO 4A, anında ruh halinde olmanızı sağlar.4-kanallı ses arabirimi ile 4 katlı DJ MIDI denetleyicisinin akışkanlığı ve profesyonel özellikleri ile performans oyununuzu yükseltin. Yaptığınız işte gerçekten iyisindir çünkü yalnızca en pürüzsüz dokunma duyarlı jog tekerlekleri, sizi canlı bir efsaneye dönüştüren türden eğilme ve çizilme türlerini sağlayabilir. STUDIO 4A'nın geniş dokunmatik jog tekerlekleri size pürüzsüz, profesyonel bir his verir.Bu, herhangi bir denetleyicinin en etkileyici öğelerinden biridir - ve jog tekerlekleri, doğal ses çıkarma ve çizme için ihtiyaç duyduğunuz kontrol sağlar. STUDIO 4A'nın yüksek hassasiyetli jog tekerlekleri, zift eğilimleri üzerinde nihai kontrolü uzak tutarak partiyi güçlü tutmaya devam eden güçlü karışımlar oluşturabilirsiniz.

 

Behringer CMD STUDIO 4A DJ Kontrol

 

Native Instruments Traktor , Serato Scratch Live , Ableton Live ve diğer MIDI uyumlu programlar da dahil olmak üzere popüler DJ yazılımı ile uyumlu. Windows ve OS X işletim sistemleri altında 24-bit dönüştürücüler ve ultra-düşük gecikme süresi ile çalışan güçlü 4 kanallı USB ses arabirimi. Hassas kontrol için geniş 6 "dokunmaya duyarlı yüksek çözünürlüklü kontrol plakaları. Sınıf uyumlu MIDI protokolü, DJ'lerin CMD Studio 4A'yı herhangi bir MIDI yazılımı ile kullanmalarını sağlar. Mükemmel duygu ve çözünürlük için profesyonel 100 mm pitch fader'lar ve 60 mm volume fader. Crossfader ve 2 kanallı fader, 3-band EQ, EQ kill, FX atama, ipucu ve parça yükleme düğmeleriyle komple karıştırıcı bölümü.  Anahtar kilidi, zift kontrolü, otomatik döngü, 8 sıcak ikaz ve 2 FX modül üzerinde tam kontrol. Uygulamaya yanıt veren arkadan aydınlatmalı düğmeler- bilgisayar ekranına bakmanıza gerek yok. MIDI-reaktif kontroller gözünüzü bilgisayar ekranından çıkarır. Nihai taşınabilirlik için ince masa üstü tasarım. Tam genişletilebilirlik için diğer BEHRINGER CMD denetleyicileriyle uyumlu.

 

Behringer CMD STUDIO 4A DJ Kontrol

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer CMD STUDIO 4A DJ Kontrol Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.