Behringer DCX2496LE Dijital Ses Yönetim Sistemi (Behringer DCX2496LE)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 5

Behringer DCX2496LE Dijital Ses Yönetim Sistemi

 

Altair WBS-202HD Dual Channel Base Station. Maksimum esneklik için 2 analog giriş ve 6 analog çıkış. Nihai sinyal bütünlüğü ve geniş dinamik aralık için (120 dB) yüksek kaliteli 96 kHz dönüştürücüler. Seviye-bağımlı eşitleme ve son derece müziksel parametreler için Hassas Dinamik EQ'lar, tüm girişler ve çıkışlar için seçilebilir. Her giriş ve çıkış için çeşitli EQ'lar (LP / BP / HP). Optimum hoparlör koruması için tüm çıkış kanallarında "Sıfır" -sattack Limitre. Dört farklı mono ve stereo çıkış modu.

 

Behringer DCX2496LE Dijital Ses Yönetim Sistemi

 

6 ila 48 dB / oktav arasında seçilebilir roll-off özelliklerine sahip bireysel geçiş filtre tipleri (Butterworth, Bessel ve Linkwitz-Riley). Tüm girişler ve çıkışlar için Ayarlanabilir Gecikmeler - oda sıcaklığı, faz ve varış zamanı farkları için manuel veya otomatik düzeltmeye izin verir. 60 kullanıcı tanımlı dahili önayar saklanabilir. Tüm girişler ve çıkışlar için servo dengeli, altın kaplama XLR konektörler. Maksimum esneklik (100 - 240 V ~), gürültüsüz ses, üstün geçici yanıt ve enerji tasarrufu için düşük güç tüketimi için dahili anahtarlamalı güç kaynağı. Almanya'da tasarlandı ve geliştirildi.

 

Behringer DCX2496LE Dijital Ses Yönetim Sistemi

 

Bu ürünü elektroniksatis.com dan 9 taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer DCX2496LE Dijital Ses Yönetim Sistemi Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.