Behringer ECM8000 Tavan Tipi Kondansatör Mikrofon (Behringer ECM8000)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 12
Barkod : 4 033653 080026

Behringer ECM8000 Tavan Tipi Kondansatör Mikrofon

 

Kondenser mikrofonlar, vokaller ve akustik enstrümanların sesleri, küçük bir caz kulübünde, büyük bir tiyatroda ya da diğer yerlerde tamamen farklı geliyor. Herhangi bir odada en iyi sesi elde etmek için odanın akustiğini anlamanız gerekir. Her oda akustik olarak değişik olduğundan, sürekli mükemmel ses için doğru cihaza ihtiyacınız vardır. ECM8000, ULTRACURVE DEQ2496 gibi gerçek zamanlı analizcilerle kullanılmak üzere tasarlanmış özel bir kondansatör mikrofondur. Odanın anlık akustik görüntüsünü okur. Ardından, ses efekt sisteminizin performansını, odanın tepki özelliklerine mükemmel şekilde uyacak şekilde ince ayarlamak için grafik EQ'nuzu kullanabilirsiniz. ECM8000, her ciddi ses mühendisinin araç kitinin bir parçası olması gereken, yüksek hassasiyetli, ultra uygun fiyatlı bir ölçüm mikrofondur. Özellikle zorlu bir odada kullanmak istediğiniz ve güvenebileceğiniz bir mikrofondur. ECM8000, 15 Hz ila 20 kHz arasındaki düz frekans yanıtı ve çok yönlü alıcı paterni, herhangi bir odanın benzersiz ses özelliklerini net ve doğru bir şekilde okur. Kayıt veya canlı performans için kullanılan standart kondansatörlü mikrofonlar gibi, ECM8000 de fantom güç (+15 ila +48 V) gerektirir. Sorunsuz bir çalışma için uzun bir ömür için bir mikrofon klipsi, stand adaptörü ve sağlam bir taşıma çantasına sahiptir.

 

Behringer ECM8000 Tavan Tipi Kondansatör Mikrofon. 

 

ECM8000, çantalarınızdaki en değerli tek araç haline gelebilir ve çok uygun fiyatlıdır. Hem masa hem de stüdyo ortamında inanılmaz derecede doğru ECM8000 ile EQ'yu tahmin etmeye çalışın. ECM8000 ses mühendisleri tarafından uzun çalışmalar sonucu üretilmiş ve testlerde başarılı olmuş bir mikrofondur.  Ölçüm ve kayıt uygulaması için ultra doğrusal kapasitif mikrofondur. Oda eşitleme uygulaması artı yüksek çözünürlüklü stüdyo kaydı ve canlı uygulamalar için mükemmel bir şekilde uygundur. İstisnai olarak düz frekans tepkisi ve ultra yüksek ses çözünürlüğüne sahiptir. Eşit ağırlıklı, gerçek çok yönlü modeldir. Fantom güç ile +15 ila +48 V arasında çalışır. BEHRINGER ULTRACURVE veya başka herhangi bir analizör ile kullanmak için mükemmeldir. Ultra düşük gürültü transformatörsüz FET girişi, düşük frekans bozulmasını ortadan kaldırır.En yüksek sinyal bütünlüğü için altın kaplama 3-pin XLR konnektör kullanılır. 

 

Behringer ECM8000 Tavan Tipi Kondansatör Mikrofon

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer ECM8000 Tavan Tipi Kondansatör Mikrofon Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.