Behringer Eurodesk SX2442FX 24 Kanal Ses Mikseri (Behringer SX2442FX)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 1
Barkod : 0 689076 149815

Behringer Eurodesk SX2442FX 24 Kanal Ses Mikseri

 

Tüm dünyadaki ses mühendisleri tarafından övülen efsanevi yüksek kafalı XENYX mikrofon preamp'larımıza sahiptir.Bu son teknoloji mikrofon aparatı, ses teknolojisinin evriminde büyük bir adım olduğunu ve en pahalı tek başına mikrofon preamp'larına kıyasla bile kolayca kendi mikrofonunu koruyabildiklerini belirtti.XENYX preamps, 10 Hz'in altından 200 kHz'in üstünde bir bant genişliği ile şaşırtıcı 130 dB dinamik aralık sunuyor.SX2442FX, bu olağanüstü mikrofon preamperleri ile donatılmış gibi, şeffaf, kristal berraklığında bir performans sunarak, bakmadığınızda bir başkasının mikrofonunuzu yükselttiğini düşünebilir. 

 

Behringer Eurodesk SX2442FX 24 Kanal Ses Mikseri

 

Premium ultra düşük gürültü, yüksek-başüstü odalı analog karıştırıcı. Bağımsız butik preamp'lerle karşılaştırılabilir 16 en yeni XENYX Mic Preamp. Sıcak ve müzikal ses için semi-parametrik orta bantlı Neo-klasik "İngiliz" 3-band EQ'ler. Reverb, koro, flanger, gecikme, pitch değiştirici ve çeşitli çoklu efektler dahil olmak üzere 99 harika başkasıyla 2 bağımsız bağımsız stüdyo sınıfı 24 bit stereo FX işlemci. Yüksek hassasiyetli 9 bant stereo grafik EQ, monitör veya ana karışımların hassas frekans düzeltmesine olanak tanır. Devrim yaratıcı FBQ Geri Besleme Algılama sistemi kritik frekansları anında ortaya çıkarır. Pik LED'ler, Susturma, Ana karışım ve alt grup yönlendirme anahtarları, Tüm kanallarda Solo ve PFL fonksiyonları. 2 adet tam özellikli stereo giriş kanalları, 4-band EQ ve 2 ek stereo giriş kanalı, Level ve pre-fader Aux kontrolleri. Dıştan takma ekipmanın esnek bağlantısı için her mono kanala ve ana karışıma ekler. Subwoofer uygulaması için 4 adet Alt Grup çıkışı ve süpürülebilir Low Pass filtresiyle birlikte ilave Mono çıkışı. Kanal başına 4 Aux gönderimi: İzleme / FX uygulamaları için değiştirilebilir 2 ön / son fader, 2 post fader (dahili FX için veya harici gönderim olarak). Dengeli Ana karışım çıkışları ¼ "jack ve altın kaplamalı XLR konektörler, ayrı Kontrol odası, Kulaklık ve stereo Bant çıkışı ile. Solo-In-Place ve Pre-Fader-Dinleme işlevleri ve tam özellikli Talkback bölümü. Arka plan müziği CD / Teyp girişleri vasıtasıyla sağlanırken, bekleme anahtarı kesintiler sırasında tüm kanalları susturur. Uzun ömürlü 60 mm logaritmik konik faderler ve sızdırmaz rotatif kontroller. Maksimum esneklik (100 - 240 V ~) için sesli dahili otomatik güç kaynağı, gürültüsüz ses, üstün geçici yanıt ve enerji tasarrufu için düşük güç tüketimi.

 

Behringer Eurodesk SX2442FX 24 Kanal Ses Mikseri

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Eurodesk SX2442FX 24 Kanal Ses Mikseri Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.