Behringer Eurolive B115MP3 Aktif Hoparlör (Behringer Eurolive B115MP3)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 1
Barkod : 0 794504 547610

Behringer Eurolive B115MP3 Aktif Hoparlör

 

Behringer'den bekleyebileceğiniz full donatılmış 15" bir hoparlördür. Daha fazla güç, daha fazla özellik ve kesinlikle daha ekonomiktir. Mühendislerimiz, kendilerini geride bırakarak 1000 Watt Sınıf D güç amplifikatör teknolojisini entegre 2 kanallı mikser, dahili kablosuz wireless mikrofon yeteneği ve yüksek kapasiteli wireless mikrofon özelliklerini bir araya getiren kendi başına bir PA hoparlör çözümü oluşturmuşlardır. Yüksek performanslı MP3 çalar ve olağanüstü taşınabilirliğe sahiptir. Bu profesyonel aktif hoparlör, BEHRINGER'ı aktif hoparlörlerde dünya lideri yapan diğer EUROLIVE modellerinin yanında kendi başına bir efsane haline gelmiştir. B115MP3 hoparlörü yatay veya dikey olarak kullanabilirsiniz. Devrim niteliğindeki Sınıf D amplifikatör teknolojisi sayesinde, kullanımı kolay, ultra taşınabilir hafif bir paket içerisinde muazzam güç ve inanılmaz sonik performansı sunabiliyoruz. D sınıfı amplifikasyon fark yaratır ve en üst düzeyde enerji verimliliği sağlar. Ağır güç kaynakları ve soğutucuya olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanır çevreyi korurken, geleneksel muadillerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı mümkün kılar.

 

Behringer Eurolive B115MP3 Aktif Hoparlör

 

Bu hoparlördeki en havalı özelliklerden biri tam adresli, gömülü MP3 çalardır. 8 tuşlu kullanıcı arayüzü ve yüksek kontrastlı, çok işlevli LCD paneli parçalara anında göz atma karıştırma, tekrarlama veya tekli çalma modlarını etkinleştirmenize izin verir. Arka plan müziği ve arka plan müziğinden yüksek çözünürlüklü performans parçalarına kadar, bu tam özellikli MP3 çalar hepsini halledebilir.  Gerçek bi-amper özelliği sayesinde (her hoparlör sistemi için 2 amplifikatör), ayrı çalışan sürücüler aracılığıyla 1000'den fazla ultra temiz watt dijital çıkışı ile yüksek çözünürlükte ses çıkartır. Bazı rakiplerimiz, frekans spektrumunu hatalı bir şekilde ayıran ve sürücü performansını düşüren basit pasif geçitler uygulasa da, Behringer her bir woofer'ı ve tweeter'ı mutlak sinyal bütünlüğü için ayrı bir amplifikatör ile sürer. ULTRALINK ULM Serisi kablosuz mikrofon sistemimizin dahili, özel bağlantısı ile kablosuz olarak hazır olunuz (ayrıca siperiş edilmek üzere). Kablosuz, kablolar çalıştırmanıza gerek kalmadan maksimum özgürlük ve hareketlilik sağlar. En yüksek kalitedeki ses, ULM'nin dijital, lisanssız 2,4 GHz frekans spektrumuyla sağlanmaktadır. ULM kablosuz sistemi, profesyonel kalitede ses ile basit kurulum ve kutudan çıkarılan efsanevi ses performansı için sezgisel bir arayüz bir araya getiriyor. ULM "dongle" alıcısını takın ve anında olağanüstü bir kablosuz mikrofon sistemine sahip olursunuz. Kablolarından sizi kurtarmak, sahneye kendi adımınızı atmanın kolay yoludur.

 

Behringer Eurolive B115MP3 Aktif Hoparlör

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Eurolive B115MP3 Aktif Hoparlör Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.