Behringer Eurolive B115W Aktif Bluetooth Hoparlör (Behringer Eurolive B115W)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 1
Barkod : 0 696859 053900

Behringer Eurolive B115W Aktif Bluetooth Hoparlör

 

Canlı ve oynatma uygulamaları için yüksek güçlü 1.000-Watt 2 yönlü PA ses takviyeli hoparlör sistemidir. Ultra kompakt ve hafif sistem, aşırı ses basıncı seviyelerinde bile mükemmel ses sağlar. Herhangi bir Bluetooth uyumlu cihazdan kablosuz olarak müzik aktarmak için yüksek performanslı Bluetooth A2DP teknolojisi vardır. Yüksek kaliteli BEHRINGER dijital kablosuz mikrofon sistemi için "kablosuz hazır" (dahil değildir). Münferit Mic / Line girişleri, ses kontrolü ve Klip LED'leri bulunan 2 kanallı mikserdir. Nihai sistem kontrolü ve hoparlör koruması için ayrılmış 2 bantlı EQ plus entegre ses işlemcisidir. Devrimci Sınıf D amplifikatör teknolojisi: muazzam güç, inanılmaz sonik performans ve süper hafiftir. Son derece güçlü 15" uzun gezinme sürücüsü inanılmaz derecede derin bas ve akustik güç sağlar. Olağanüstü yüksek frekanslı üreme için son teknoloji 1.35 inçlik sıkıştırma sürücüsüdür. Ek Hat çıkışı ek hoparlör sistemlerinin bağlanmasına olanak tanır. Çok yönlü trapez kutu tasarımı farklı konumlandırma imkanı sunar. 35 mm kutup soketlidir. Zemin monitörü olarak kullanılmak üzere yan yatırılır. Kolay taşıma ve kurulum için ergonomik şekilli kulpları vardır.

 

Behringer Eurolive B115W Aktif Bluetooth Hoparlör

 

EUROLIVE B115W aktif hoparlör, daha fazla güç, daha fazla özellik ve kesinlikle daha uygun fiyatlarla BEHRINGER'den bekleyebileceğiniz tam özellikli bir hoparlör ! Mühendislerimiz, Bluetooth kablosuz teknolojiyi birleştiren bağımsız bir PA çözümü, 1.000 Watt Sınıf-D güç amplifikatör teknolojisi, yerleşik kablosuz mikrofon kapasitesi, şaşırtıcı bir 2 kanallı karıştırıcı ve istisnai taşınabilirlik. B115W profesyonel aktif hoparlör BEHRINGER'ı aktif hoparlörlerde dünya lideri yapan diğer EUROLIVE modellerinin yanı sıra kendi başına bir efsane haline gelmiş durumda. Şerit güverte, CD çalarlar ve hatta MP3 cihazlarının günleri çoktan gitti. Artık müziğiniz telefonunuzda veya bilgisayar tabletinizde yaşıyor, bu yüzden eski kabloları ve süslü adaptörleri aramayı bırakabilirsiniz. Artık elinizin basit bir dalgasıyla, iPad, iPod touch, iPhone gibi herhangi bir Bluetooth ses donanımlı cihazdan, hatta dizüstü bilgisayarınızdan müzik aktarabilirsiniz. Artı, iki adet B115W, Stereo Link fonksiyonuyla gerçek stereo performansı sağlayarak onları bu sınıftaki ilk aktif hoparlör haline getiriyor. Önce, iPad'de Bluetooth'un açık konuma getirildiğinden emin olun. Ardından, eşleştirme işlemini başlatmak için B115W'nin arkasındaki mavi STEP 1 düğmesine basın. Sonra, B115W'nin görünür olup olmadığını görmek için iPad Bluetooth ayarlarınızı kontrol edin. İki öğe düzgün senkronize edildiğinde, artık iPad'inizden B115W'ye kablosuz ses aktarımı yapabilirsiniz. Seviye kontrolü, B115W'nin arkasındaki BLUETOOTH VOLUME KNOB'ın yanı sıra iPad'inizdeki ses seviyesi kontrolü ile sağlanacaktır. Bluetooth aralığı uygulamaya özeldir ve minimum aralık çekirdek belirtimi tarafından zorunlu olmasına rağmen belirli bir sınır yoktur. Sınıf 3 radyolar 1 metreye kadar. Sınıf 2 radyolar 10 metreye kadar (mobil aygıtlarda en yaygın olarak bulunur). Sınıf 1 radyolar 100 metreye kadar (öncelikle endüstriyel kullanım durumlarda kullanılır.

 

Behringer Eurolive B115W Aktif Bluetooth Hoparlör

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Eurolive B115W Aktif Bluetooth Hoparlör Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.