Behringer Eurolive B1220 PRO Pasif Hoparlör (Behringer Eurolive B1220 PRO)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 2
Barkod : 0 705105 167480

Behringer Eurolive B1220 PRO Pasif Hoparlör

 

PA hoparlör veya zemin monitörü olarak kullanılmak üzere yüksek performanslı 1.200 Watt hoparlör sistemidir. Son derece güçlü 12 "uzun gezinme sürücüsü inanılmaz derecede derin bas ve akustik güç sağlar. Sıra dışı yüksek frekanslı üreme için tescilli 1.75 inç titanyum diyafram sıkıştırma sürücüsü vardır. Ultra geniş 50 Hz - 18 kHz frekans aralığındadır. Son derece Yüksek ses basınç seviyesine sahiptir (95 dB tam alan 1 W  1 m). Çok yönlü muhafaza profili farklı konumlandırma sağlar. 10 ve 35 derece küme ve istifleme modundadır. 35 mm kutup soketi ile ayaklı montaj yapılabilir. Yatay zemin monitörü uygulaması veya dik konum için sürücünün ayarlanmasını sağlar. Aşırı yük korumalı devre, optimum HF sürücüsünün korunmasını sağlar. Paralel giriş konektörleri ilave hoparlörlerin bağlanmasına izin verir. Kolay taşınabilme için üzerinde ergonomik şekilli kulpları mevcuttur. En iyi hoparlör koruması için sağlam çelik ızgaralıdır. Profesyonel hoparlör konektörleri Neutrik Speakon ile uyumludur. EUROLIVE B215XL hoparlörler, Behringer 1000 Watt'lık güç kullanım kapasitesinden, daha fazla özellikten ve kesinlikle daha ekonomik olmasından beklediğiniz tam özellik taşır. Son derece güçlü, 15" uzun mesafeli düşük frekanslı (LF) ve son teknoloji ürünü 1.75" titanyum diyaframlı yüksek frekanslı (HF) sıkıştırma sürücüleri ile birlikte aşırı yük koruma devresi sayesinde sınırına kadar itin. Bu profesyonel hoparlörler, Behringeri aktif hoparlörlerde dünya lideri yapan diğer Eurolive modellerinin yanında efsane haline gelecektir. LF ve HF dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Bizi rekabetten ayrı tutan şeyde budur. BEHRINGER hoparlör satın aldığınızda, dönüştürücülerin içeride gerçekten profesyonel sonuçlar için her eleman ile birlikte kusursuz çalışmak için dizayn edilmiş olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Behringer Eurolive B1220 PRO Pasif Hoparlör

 

LF ve HF dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Bizi rekabetten ayrı tutan şeydir. Behringer hoparlörünü satın aldığınızda içerdeki transdüserlerin, gerçekten profesyonel sonuçlar için diğer tüm unsurlarla birlikte kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz. B1220 PRO, açık uçlu, detaylı midaklar ve kristal netliğinde yüksekliklerle büyük miktarda alçak frekansta gezinir. B1220 PRO PA hoparlörü limite itildiğinde dahi olağanüstü bir performans sergiliyor. Özel tasarlanmış dönüştürücüler, güç kullanımı ve aşırı taşınabilirlik ile hafif ve güçlü olan B1220 PRO hoparlör, bu sınıfta duyulmamış fiyatadır ve bir müzik uygulaması için idealdir. BEHRINGER EUROLIVE Serisi hoparlörlerine mükemmel performansı ve olağanüstü değeri için neden tercihlerini artırdığını öğrenin.

 

Behringer Eurolive B1220 PRO Pasif Hoparlör

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Eurolive B1220 PRO Pasif Hoparlör Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.