Behringer Eurolive B1500D-PRO Aktif Subwoofer (Behringer Eurolive B1500D-PRO)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 5
Barkod : 0 888365 384375

Behringer Eurolive B1500D-PRO Aktif Subwoofer

 

1400 Watt etkin subwoofer, düşük frekanslı mükemmel üremeye olanak tanır ve yerleşik stereo crossover, etkin 2 yollu hoparlörlerimizden herhangi biri ile ideal bir şekilde kullanım için uygundur. B1500DPRO, güçlü, 1400 Watt Sınıf D amplifikatör, 15 "uzun mesafeli Düşük Frekanslı (LF) dönüştürücü ve inanılmaz sayıda profesyonel özellik ile donatılmıştır. B1500DPRO, tipik olarak ayrılmış tanımı ve netliği ile aşırı uç seviyeli yumruk üretir. Basitçe söylemek gerekirse, bu serin çalışan sistemler çok daha hafif, böylece taşınması ve kurulumu kolaylaştırılıyor. Ödün vermeyen tasarımımız, partiyi bütün gece boyunca sürecek olan şaşırtıcı derecede derin, göğüs yumruklu bas elde etmeniz anlamına geliyor. Devrim niteliğindeki Sınıf D amplifikatör teknolojisi sayesinde, kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir paket içerisinde muazzam güç ve inanılmaz sonik performansı sunabiliyoruz. D sınıfı amplifikasyon, tüm fark yaratır ve en üst düzeyde enerji verimliliği sağlar ve ağır güç kaynakları ve büyük soğutucu lakaplarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanırken çevrenin korunmasını sağlarken, geleneksel muadillerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı mümkün kılar.Güçlü, yüksek verimli D Sınıfı amplifikatörler ve Anahtar Modlu Güç Kaynağı teknolojisi, son teknolojiye sahip DSP işlevselliğiyle birleşince, etkileyici görünüyor - ancak duyduğunuz sistemin parçası ne olacaktı? LF dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Buda Bizi rekabetten ayrı tutmaktadır. Bir BEHRINGER aktif subwoofer'ı satın aldığınızda, içindeki dönüştürücünün gerçekten profesyonel sonuçlar için her öğeyle kusursuz bir şekilde çalışması için tasarlandığından emin olabilirsiniz. B1500D-PRO etkin subwoofer, 35-150 Hz frekans yanıtı ile son derece yüksek ses basıncı seviyelerine sahiptir: 127 dB (Tam Uzay, 1 W  1 m).

 

Behringer Eurolive B1500D-PRO Aktif Subwoofer

 

B1500D-PRO, ek muhafazaları bağlamak için dengeli XLR giriş ve çıkışlarının yanı sıra dengeli XLR Thru jaklarına sahiptir. Boost Frekans topuzu, 45 Hz ila 90 Hz arasındaki yükseltme frekansını hedefler. Seçtiğiniz frekansı +10 dB artırmak için Boost düğmesine basın. B1500D-PRO'nun ayrıca, subwoofer amplifikatörünün üst köşe frekansında hassas kontrol sağlayan Yüksek Kesme kadranı bulunur. Yüksek Kesme kadranı Thru sinyallerini etkilemez, sadece sinyalleri subwoofer'a yönlendirir (ancak, tam menzil hoparlörlerine gönderilen Çıkış soketi sinyallerini etkiler). Bir Seviye düğmesi giriş kazancını kontrol eder ve Phase anahtarı, subwoofer ve uydu hoparlörleri arasındaki frekans iptali telafi etmek için çıkış fazını tersine çevirir. LED'ler, güç, sinyal varlığı ve giriş aşırı yükleri dahil olmak üzere operasyonel durumu bir bakışta gösterir. Muhtemelen fark ettiğiniz gibi, bu subwoofer'ları iki farklı woofer boyutunda üretiyoruz. Hangisi sana göre? Bir 18 "bas hoparlörü, havayı 15" ten daha fazla hareket ettirmek için daha fazla yüzey alanına sahiptir. Bir akşam yemeğinde bir caz kombinasyonu için ses kullanıyorsanız, tek bir B1500D-PRO ihtiyacınız olan tek şey olabilir. Ancak büyük, ayakta durmadan odalarda dans kulübünde nabız atış teknosunu hizmet etmeniz gerekiyorsa, dans pistini tutuşturmak için bir çift B1800D-PRO'ya ihtiyacınız olabilir. B1500D-PRO PA subwoofer, kafa ve omuzları paketin geri kalanının üstünde duruyor ve limite itildiğinde bile olağanüstü performans sunuyor. B1500D-PRO, özel tasarlanmış dönüştürücüler, 1400 Watt Sınıf D güç ve en gelişmiş dahili aktif stereo geçişi ile hafif ve güçlüdür. Herhangi bir müzik uygulaması için idealdir.

 

Behringer Eurolive B1500D-PRO Aktif Subwoofer

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Eurolive B1500D-PRO Aktif Subwoofer Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.