Behringer Eurolive B1800X PRO Pasif Subwoofer (Behringer B1800X PRO)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 1
Barkod : 0 705105 167589

Behringer Eurolive B1800X PRO Pasif Subwoofer

 

PA uygulamaları için yüksek performanslı 1800 Watt gücünde pasif subwoofer hoparlördür. Son derece güçlü 18" sürücüsü inanılmaz derecede derin bas ve akustik güç sağlar. Oldukça yüksek ses basınç seviyesine sahiptir. 40 Hz - 300 Hz frekans aralığı vardır. Açık ve güçlü bir vuruş ile ultra düşük frekansların hassas şekilde üretilmesini sağlar. İsteğe bağlı pasif veya çift amping çalışma modu için değiştirilebilir geçitlidir. Ticari direk kutuplarla montaj için kutup soketlidir. Kolay taşınabilme için ergonomik şekilli tutma yerleri bulunur. En iyi hoparlör koruması için sağlam çelik ızgarası vardır. Profesyonel hoparlör konektörlerlidir. EUROLIVE B1800X PRO subwoofer, Behringer 1800 Watt'lık güç kullanım kapasitesinden beklediğiniz şey, daha fazla özellik ve kesinlikle daha ekonomiktir. Ayarlanmış bir muhafazada çok güçlü ve uzun süren 18 "Düşük Frekanslı (LF) sürücü sayesinde B1800X PRO, 40 Hz'e kadar zengin ve sıkı bas sağlar. Bu da bir evin temelini sarsmak için yeterlidir. B1800X PRO, Behringeri subwoofer ve hoparlörlerde dünya lideri yapan diğer EUROLIVE modellerinin yanı sıra kendi başına bir efsane haline gelmiştir.

 

Behringer Eurolive B1800X PRO Pasif Subwoofer

 

LF dönüştürücülerimiz her uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Behringer hoparlörünü satın aldığınızda içerdeki transdüserlerin, gerçekten profesyonel sonuçlar için diğer tüm unsurlarla birlikte kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlandığından emin olabilirsiniz. Eurolive B1800X PRO, muazzam miktarda zengin ve gürültülü düşük uca sahiptir. B1800X PRO 18" pasif subwoofer, gerçekten büyük bir vuruş atıyor ve 1800 watt'a kadar çıkabiliyor. Gömme kulplar ve ultra hafif, kaldırıp taşımayı kolaylaştırıyor ve Eurolive B1800X PRO harika sesler çıkarıyor ve fevkalade ekonomiktir. Son derece yüksek ses basıncı seviyelerine sahiptir. Tam menzilli hoparlörlerinizi direğe monte etmek için standart bir 35 mm kutup soketi sağlanır. Bunları uygulamanıza bağlı olarak B1800X PRO üstüne ayarlayabilirsiniz. Yerleşik çapraz geçiş, pasif veya iki yönlü, aming işlemi yapılabilir. Eurolive B1800X PRO serisi limite itildiğinde bile olağanüstü performans sunuyor. Hafif ve güçlü, özel tasarlanmış dönüştürücüler, muazzam güç kullanımı ve aşırı taşınabilirlik ile B1800X, bu sınıfta duyulmamış bir fiyata tüm müzik uygulamaları için idealdir. 

 

Behringer Eurolive B1800X PRO Pasif Subwoofer

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Eurolive B1800X PRO Pasif Subwoofer Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.