Behringer Eurolive B208D Aktif Hoparlör (Behringer Eurolive B208D)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 1
Barkod : 4 033653 062565

Behringer Eurolive B208D Aktif Hoparlör

 

Canlı ve oynatma uygulamaları için yüksek güçlü 200 Watt 2 yollu PA ses takviyeli hoparlör sistemidir. Ultra kompakt ve hafif sistem, aşırı ses basıncı seviyelerinde bile mükemmel ses sağlar. Devrim niteliğindeki Class-D amplifikatör teknolojisi: muazzam güç, inanılmaz sonik performans ve süper hafiftir. Gürültülü ses, üstün geçici yanıt ve çok düşük güç tüketimi için dahili anahtar modlu güç kaynağı vardır. Nihai sistem kontrolü ve hoparlör koruması için entegre ses işlemcilidir. Son derece güçlü 8" uzun gezinme sürücüsü inanılmaz derecede derin bas ve akustik güç sağlar. Olağanüstü yüksek frekanslı üreme için son teknoloji 1,35 inç alüminyum diyafram sıkıştırma sürücülüdür. Ses kontrolü ve Klip LED'li ultra düşük gürültüli Mic / Line girişine sahiptir. Ek Hat çıkışı, ek hoparlör sistemlerinin bağlanmasını sağlar. Çok yönlü trapez kutu tasarımı farklı konumlandırma imkanı sunar. Zemin monitörü olarak kullanılmak üzere yan yatırılır.

 

Behringer Eurolive B208D Aktif Hoparlör

 

Behringer'den beklediğiniz tam özellikli bir özelliktir. Daha fazla güç, daha fazla özellik ve kesinlikle daha güvenilirdir. Mühendislerimiz, 200 Watt Sınıf-D güç amplifikatör teknolojisini, ses kontrollü, son derece düşük gürültülü Mic / Line giriş bölümünü, entegre DSP'yi birleştiren kendi başına bir PA çözümü oluşturarak kendilerini geride bırakmışlardır. İstisnai taşınabilirlik. B208D'yi, inanılmaz derecede derin bas için en iyi 8" performanslı sürücümüz ve olağanüstü yüksek frekanslı üreme için son teknoloji ürünü 1.35" alüminyum diyafram sıkıştırma sürücüsü ile yükledik. B208D profesyonel aktif hoparlör, Behringer aktif hoparlörlerde dünya lideri yapan diğer EUROLIVE modellerinin yanı sıra kendi başına bir efsane haline gelecektir. Devrim niteliğindeki Sınıf D amplifikatör teknolojisi sayesinde, kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir paket içerisinde muazzam güç ve inanılmaz sonik performansı sunabiliyoruz. D sınıfı amplifikasyon, büyük bir enerji verimliliği sunan ve ağır güç kaynakları ve muazzam soğutucu ihtiyaçlarını ortadan kaldırarak, tüm farkları yaratır. Bu şaşırtıcı teknoloji, daha az enerji kullanırken çevreyi korumakla birlikte, geleneksel muadillerinden önemli ölçüde daha hafif olan son derece güçlü ürünler tasarlamayı ve inşa etmeyi mümkün kılmaktadır. B208D, gerçek biyo amping (2 amplifikatör, hoparlör sistemi) sayesinde, ayrı olarak çalışan sürücüler aracılığıyla 200 ultra temiz watt dijital çıkışı ile yüksek çözünürlükte ses çıkartıyor ve müziğinizin en iyisini sunuyor. Bazı rakiplerimiz, frekans spektrumunu hatalı bir şekilde ayıran ve sürücü performansını düşüren basit pasif geçitler uygulasa da, BEHRINGER her bir woofer'ı ve tweeter'ı mutlak sinyal bütünlüğü için ayrı bir amplifikatör ile sürüş yolunu seçti. 

 

Behringer Eurolive B208D Aktif Hoparlör

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Eurolive B208D Aktif Hoparlör Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.