Behringer Eurolive B215D Aktif Hoparlör (Behringer Eurolive B215D)

Marka : Behringer
Toplam Stok Adedi : 10
Barkod : 0 705105 159485

Behringer Eurolive B215D Aktif Hoparlör

 

15" woofer ve 1,35" compression driver ile Aktif 550 Watt 2 Yönlü PA hoparlör sistemidir. BEHRINGER'den beklediğiniz tam özellikli bir aktif hoparlördür. Daha fazla güç, daha fazla özellik ve kesinlikle daha ekonomiktir. Mühendislerimiz, kendilerini aşarak, son teknolojiye sahip 550 Watt Sınıf D güç amplifikatör teknolojisini birleştiren bağımsız bir PA çözümü üretmeyi başarmışlardır. Ses kontrollü ultra düşük gürültülü Mic / Line giriş bölümüne, entegre DSP ve istisnai taşınabilirliğe sahiptir. B215D'yi, inanılmaz derecede derin bas için 15 "uzun gezinme sürücüsü ve istisnai yüksek frekans için en son teknolojiye sahip olması için 1.35" alüminyum diyafram sıkıştırma sürücüsü ile yükledik.

 

Behringer Eurolive B215D Aktif Hoparlör

 

B215D profesyonel aktif hoparlör kendi başına bir efsane haline gelmiştir. D Sınıfı Amplifikatör ile Mükemmel Güç, Mükemmel Ses. Devrim niteliğindeki Sınıf D amplifikatör teknolojisi sayesinde, kullanımı kolay, ultra taşınabilir ve hafif bir paket içerisinde muazzam güç ve inanılmaz sonik ses performansı sunabiliyoruz. D sınıfı amplifikasyon, fark yaratır ve en üst düzeyde enerji verimliliği sağlar. Ağır güç kaynakları ve büyük soğutucuya olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

 

Behringer Eurolive B215D Aktif Hoparlör

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Behringer Eurolive B215D Aktif Hoparlör Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.