Samson C01 Stüdyo Kondansatör Mikrofon (Samson C01)

Marka : Samson
Toplam Stok Adedi : 38

Samson C01 Stüdyo Kondansatör Mikrofon.

 

Samson C01, profesyonel bir kayıt mikrofonundan elde edilebilecek en iyi sonucu elde edebileceğiniz bir stüdyo kondansatör mikrofondur. Samson C01, büyük bir diyafram yoğunlaştırıcı mikrofondan talep ettiğiniz tüm performans size verebilecek özelliklere sahiptir. Vokal, akustik enstrümanların kaydedilmesi ve üstü davul mikrofonu olarak kullanılması için mükemmel bir çözümdür. Kardiyot alıcı paternine sahip geniş, çift katmanlı bir 19 mm diyaframa sahip olan bir mikrofondur. İki ultra ince sensör membranı, herhangi bir dinamik bobinden çok daha ayrıntılı sesler alır.

 

Samson CO1 Stüdyo Kondansatör Mikrofon

 

Sıcak tonları ve pürüzsüz sesi yakalayın. Sonuç olarak, sıcak tonları ve pürüzsüz sesi yakalayan bir mikrofondur. Gitar tellerinizden çıkan sesi kristal berraklığında duyacaksınız. C01'in kapsülünün önünde örgü ızgara, konnektöründe altın kaplama XLR ve 48V fantom gücünü izlemek için bir LED vardır. Ayrıca herhangi bir standart mikrofon standına takılabilen bir döner bağlantı parçası bulunur. Geniş diyaframı sayesinde üstün performans sunar. Samson'un C01 kondansatör mikrofon. Standart bir kondansatör mikrofondan bekleyebileceğiniz bütün özellikleri size verir. Ayrıca geniş diyaframı sayesinde üstün performans sunar. Vokal, enstrüman hatta davul kaydı için dahi rahatlıkla kullanabileceğiniz özel bir üründür. Geniş 19 mm diyaframı sayesinde tüm detayları pürüzsüz şekilde kayıtlarınıza aktarmak için tasarlanan Samson C01 enstrüman kayıtları içinde oldukça işlevseldir. Güçlü tasarımı, altın kaplama XLR konektörü ve LED 48V phantom güç göstergesi vardır. Samson'un C01en uygun tercih olacaktır. Kayıtlarınızı C-01 ile keyifli bir hale getirebilirsiniz.

 

Samson C01 Stüdyo Kondansatör Mikrofon

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Samson C01 Stüdyo Kondansatör Mikrofon Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.