Tascam DR-60DMKII Portable Dijital Kaydedici (Tascam DR-60DMKII)

Marka : Tascam
Toplam Stok Adedi : 5

Tascam DR-60DMKII Portable Dijital Kaydedici

 

DR-60DmkII, TASCAM'ın onlarca yıllık kayıt yeniliğine dayanan yeni nesil 4-fazlı solid-state kayıttır. Yükseltilmiş HDDA mikrofon preamp'ları, performansın her nüansını yakalayan 64 dB'ye kadar kazanç sağlar. Bir kerede en fazla dört kanal dahili SD Kartına, 96 kHz / 24 bit WAV dosya çözünürlüğüne kadar kaydedilebilir. Mikrofon girişlerinden ikisi, 48V fantom gücüne sahip kilitleme XLR konnektörlerini kullanır, diğer ikisi ise kablosuz ve lavaliere mikrofonlar için 1/8 ”stereo konnektör kullanır. Bir Kamera Çıkışı daha sonra senkronizasyon için mikro mix'i kameraya gönderir ve oynatmayı izlemek için bir Kamera Girişi sağlanır. Ek bir kulaklık çıkışı ve hat çıkışı, çekim sırasında müretteba yardımcı olur. DR-60DmkII, yumuşak tuş düğmeleri ve özel kazanç kontrolleri dahil olmak üzere düşük gürültülü çalışma için tasarlanmıştır. DR-60DmkII'de çoklu kayıt modları mevcuttur. Dört Kanallı Mod dört mikrofon girişinin tümünü kaydeder. Çift Kayıt, distorsiyonsuz bir güvenlik izi için sesinizin bir kopyasını daha düşük bir seviyede yakalayan alternatif bir ayardır. Yenilikçi kayıt tasarımından dolayı menüler ve operasyonlar iyi bir şekilde ortaya konmuştur. Filminizin diğer yarısını yakalamak için kameranızın sesinin sınırlı performansının ötesine ulaşın. Rekabetçi preamplardan daha düşük bir maliyetle TASCAM DR-60DmkII, film yapımcıları, televizyon, canlı etkinlikler ve web yayınları için tasarlanan en iyi 4-trackli kayıt cihazıdır.

 

Tascam DR-60DMKII Portable Dijital Kaydedici

 

Yüksek Kaliteli HDDA (Yüksek Tanımlı Ayrık Mimari) Mic Preamps. 4 Giriş, 3 Çıkış ve Eşzamanlı 4 Mikser Kontrolleri Dahili İzlemeli Dahili Kayıt. Kendinden Özel Kayıt için Çoklu Kayıt Modları (Çift "Güvenlik Pisti" Kayıt Modu Dahil). Elleçleme Gürültüsünü Ortadan Kaldırmak için Yumuşak Dokunma. Tuşları ve Slate İşlevi gibi Çeşitli Diğer Özellikler DSLR Kullanımı için Özel Olarak Tasarlandı.  Adanmış KAMERA ÇIKIŞI DSLR ve DR-60D arasında Eşzamanlı Kayıt Sağlar. Çok Yönlü Slate Ton Jeneratörü Yerinde Film Düzenleme için Kolay Ayarlamalar Sağlar. Kanallar 3 ve 4 - 3.5mm Giriş Konektörü Yüksek Çıkışlı Video Kamera Mikrofonlarını Destekler. Üstte Yerleştirilen Tripod Soketi ve Üstte Yerleştirilen Kamera Eki için Vida. Sağlam Taşınabilirlik İçin Tasarlanmış 510g Hafif Ağırlıklı Gövde.

 

Tascam DR-60DMKII Portable Dijital Kaydedici

 

Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Tascam DR-60DMKII Portable Dijital Kaydedici Ürününü avlon.com.tr den 3 Taksit ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.