1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Akbank, Finansbank, Garanti Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde %3 indirim yapılır. 7 iş günü içerisinde hesaba geçmeyen havale siparişleriniz geçersiz sayılır.

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbank Finans ve Garanti Bankasından online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Start Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Kargo bedeli farklı bir anlaşma yapılandığı sürece ALICI ya aittir.

 

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 312 485 60 62 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

 

Anlaşmalı Kargomuz

 

MNG Kargo  

 

 

Kargolarınızı Takip için Seçtiğiniz KARGO Logosuna tıklayınız.


Kargolarınız anlaşmalı kargo firmamız 
MNG KARGO tarafından sizlere en kısa zamanda ve kaliteli bir şekilde ulaştırılmaktadır.Hafta içi 15:00'a kadar verilen siparişler stok durumuna göre gün içinde Hafta içi 16:00'de kargoya verilir. Cumartesi günü verilen siparişler saat 11:30'a kadar olanlar cumartesi günü, saat 11:30'dan sonra verilen siparişler pazartesi günü kargoya verilecektir. Pazar günü verilen siparişler kargo firmasının pazar günü kapalı olması nedeniyle pazartesi günü kargoya verilecektir. Diğer kargo firmalarla anlaşmanız varsa bizi lütfen haberdar ediniz.