Değerli Müşterilerimiz, Misafirlerimiz 

Sitemize Hoş Geldiniz Kendimizi ve Yapmakta Olduğumuz İşimizi Size Anlatmaya Çalışacağım.


   01-01-1995 yılında,  iki ortak girişimci olarak Ankara’da filizlenen ve günümüze kadar gelen kaliteli ve güvenilir bir firma olan START Elektronik San ve Tic Ltd Şti, Ülkemizde bir çok önemli projeye imza atmış, müşterilerinin Güvenini ve Övgüsünü Kazanmıştır.

 

24 yılı aşan bu sürede Ses, Işık, Görüntü, Otomasyon, Konferans, Anons, Uydu ve Güvenlik Sistemleri üzerine Projelendirme Satış Montaj ve Danışmanlık, Teknik Servis hizmeti alanlarında çalışmış tecrübesi ve sektörde yüksek kalite anlayışı ile fark yaratmıştır. 

 

Ayrıca firmamız bünyesinde bulunan proje ekibi tarafından birçok proje tasarlanmış, danışmanlık hizmeti verilmiş, projelerinizin hayata geçirilmesi için günümüz şartlarına ve teknik kapasitelerine, mimari uygulamalarına yakışır projeler yapılmıştır.

 

Line array Hoparlör, Aktif Crossover Kart, Aktif Amplifikatör ve Led Aydınlatma ürünleri ile Led Stüdyo Panel İmalatı üzerine kapasite ve sanayi üretici belgeleri bulunmakta ve özel tasarım ürünler yapmaktadır.
Projelerinizin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar yapmakta ve siz değerli müşterilerimize çok geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır.

 

Projelerimizde uygulanan sistemlerin mimari ihtiyaçlara göre ithalatı, ihracatı ve üretilmesi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. uygun fiyat ve müşterimizin ekonomik şartlarına en uygun ürünü tedarik etmek için çalışmaktadır.

 

İnternet satış sitemiz www.avlon.com.tr 2010 yılından bu yana geliştirilmekte ve binlerce stok ürün tedarikçilerden alınıp depolanması yolu ile sizlere en hızlı  güvenilir stoklu malzeme teminini ve en kısa sürede teslimini hedefleyerek oluşturulmuş bir elektronik satış sistemidir. 

 

Türkiye'de ve Dünyadaki Satılan Tüm sektör ürünleri Sipariş verilebilir stoklarımızda olan ürünler güvenilir satış mağazamızda göre bilir ve istenmesi durumunda satın alınan ürün test edip uzman arkadaşımızdan ürünün kullanımı ile ilgili eğitim alabilirsiniz.

 

Firmamızdan Satın aldığınız Line array Hoparlörleri ve ürünleri Kendi bünyemizdeki özel olarak yalıtılmış ve elektronik cihazlar ile tefriş edilmiş ölçüm ve deney stüdyomuzda deneye bilir test ve karşılaştırma denemeleri  yapabilirsiniz.

 

Deneme Yapmak için lütfen bizimle iletişime geçip randevu almayı unutmayınız.

 

 www.avlon.com.tr İnternet sitesi firmamızın tescilli markası olup marka oluşturulmak için ve kaliteli ürün üreterek müşterimize yerli ve milli ürünler yapmayı satmayı ve sanayimizin bu sektörde gelişmesi için oluşturulmuş bir İnternet sitesidir.

 

www.avlon.com.tr internet sitesi güvenlik düzeyi çok yüksak SSL sertifikasına sahip Güvenli Bir İnternet Satış Sitedir.

 

START ELEKTRONİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. olarak dinamik kadromuz ve ilk günkü heyecanımız ile siz değerli müşterilerimize 24 yıldır hizmet vermekten ONUR ve GURUR duyarız.